پاورپوینت در مورد:آيين اخلاق پرستاري در جمهوری اسلامی ايران

|36075578|pfg|لینک دانلود فایل|آيين اخلاق پرستاري در جمهوری اسلامی ايران مقدمه ارزش ها راهنماهاي اخلاقي 1- پرستار و جامعه 2-پرستار  و تعهد حرفه‌اي 3- پرستار و ارائه خدمات باليني 4- پرستار و همكاران تيم درماني 5- پرستار، آموزش و پژوهش پرستار و جامعه پرستار بايد: 1. در جهت ارتقاي سل...
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان پاورپوینت در مورد:آيين اخلاق پرستاري در جمهوری اسلامی ايران آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

آيين اخلاق پرستاري در جمهوری اسلامی ايران
مقدمه
ارزش ها
راهنماهاي اخلاقي
1- پرستار و جامعه
2-پرستار  و تعهد حرفه‌اي
3- پرستار و ارائه خدمات باليني
4- پرستار و همكاران تيم درماني
5- پرستار، آموزش و پژوهش
پرستار و جامعه
پرستار بايد:
1. در جهت ارتقاي سلامت جامعه، پيشگيري از بيماري ها، اعاده سلامت و کاهش درد و رنج، کوشش کند و آن را رسالت اصلي خود بداند.
2. مراقبت پرستاري را  صرفنظر از نژاد، مليت، مذهب، فرهنگ، جنس، سن، وضعيت اقتصادي-اجتماعي، مسائل سياسي، بيماري جسمي يا روحي-رواني يا هر عامل ديگري ارائه دهد و در جهت حذف بي عدالتي و نابرابري در جامعه بکوشد.
3. مراقبت هاي پرستاري را  با رعايت احترام به حقوق انساني و تا حد امكان با در نظر گرفتن ارزش ها، آداب و رسوم اجتماعي، فرهنگي و اعتقادات ديني مددجو/بيمار ارايه دهد.
4. به جامعه در زمينه هاي ارتقاي سلامتي و پيشگيري از بيماري ها آموزش دهد و اين را از مهم ترين مسووليت هاي خود بداند.  مراقبت پرستاري و آموزش استاندارد بايد متناسب با فرهنگ، باورها، ارزش‌ها و نيازهاي افراد ارايه شود.
5.  به چالش ها و مسايل اخلاقي در محيط جامعه و محيط کار که قداست حرفه پرستاري را مخدوش مي كند توجه و حساسيت داشته، در مواقع لازم راه حل و پاسخ مناسب را پيشنهاد دهد.
6.  ضمن همکاري و هماهنگي با ساير افراد، گروه ها و نهادهاي اجتماعي جهت برطرف کردن نيازهاي اجتماعي  و رفع مسايل اخلاقي مطرح در حيطه مراقبت هاي سلامت تلاش كند.
7.  به گروه ها و افراد آسيب پذير از قبيل کودکان، سالمندان، افراد دچار ناتواني  و معلوليت هاي جسمي، بيماران رواني و مانند آن ها توجه ويژه کند. 
8.  ضمن توجه به سلامت در سطح محلي، در راستاي حصول اهداف سلامت در سطح ملی و جهانی نيز تلاش و همکاري كند.
9. در بحران ها و حوادث طبيعي همچون جنگ، زلزله، سيل، همه گيري بيماري ها و مانند آن ها مسووليت ها و وظايف خود را‌ با درنظر گرفتن احتياطات لازم انجام دهد.


مطالب دیگر:
🔥ارزیابی علل تاثیرگذار بر اشتغال جوانان در بخشهای کشاورزی، صنعت و خدمات🔥بررسی آلودگی منابع آبی با تاکید بر جلبکهای سبز آبی🔥بررسی ارتباط میان شركت در فعالیت منظم ورزشی و سلامت عمومی همسران غیر شاغل پاسدار🔥بررسی علل عدم شركت دانش آموزان در فعالیت های ورزشی فوق برنامه🔥بررسی میزان و علل شركت و مشكلات عدم شركت دانش آموزان در فعالیتهای ورزشی فوق برنامه🔥پروژه فولاد🔥ارزیابی پیشینه و ارکان کلاهبرداری و تشریح صورتهای مختلف آن🔥سوالات تستی کتاب وصیت نامه امام خمینی تالیف شفیعی مازندرانی با پاسخنامه🔥بررسی مجازاتهای تبعی در قانون جدید مجازات اسلامی🔥پاورپوینت کایزن (وظایف مدیریتی)🔥نسخه 1.7.8 قالب وردپرسی دانش فایل🔥کتاب تفکر سیستمی دکتر قاسم مختاری🔥خلاصه کتاب سازمان: سیستم عقلایی ، طبیعی و باز ریچارد اسکات (ترجمه حسن میرزایی اهرنجانی) فایل پاورپوینت کتاب🔥پروژه پاورپوینت اینترنت اشیا (IOT )🔥پاورپوینت ژن درمانی (37 اسلاید)🔥مرور زمان کیفری در فقه و حقوق افغانستان🔥اصول طراحی پیش بارگذاری با خاکریز🔥سیستم جامع دانشجویی🔥گزارش كارآموزی كاردانی رشته كامپیوتر🔥ارزیابی مراحل تغییرات مفهوم اصل عدم مداخله در حقوق بین الملل🔥ارزیابی قانونی و فقهی فرق دیه زن و مرد🔥مبانی تئوریک و نظری سیر تحولات مقررات کیفری شکلی ایران از مشروطیت تاکنون🔥بررسی حقوقی تغییرات مصونیت پارلمانی در ایران🔥ارزیابی خرید دین پولی اسناد و اوراق بهادر در قوانین جدید بانک از منظر فقه و حقوق🔥بررسی فقهی و حقوقی ماهیت تنزیل اسناد تجاری با تأکید بر مقررات بانکی کشور